Kathryn MorrisI

7,2
1 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathryn Morris

Kathy to wspaniała aktorka. Ma 36 lat i masę ról na koncie. Potrafi się wcielić zarówno w psychopatyczną wojowniczkę [Najara w serialu Xena: The Warrior Princess]jak i w delikatną agentkę FBI [Mindhunters], czy w twardą zewnętrznie i bardzo kruchą wewnętrznie detektyw Lillian Rush [Cold Case].

Morris należy do grona aktorek, które bronią swojego prywatnego życia. Wiemy tylko tyle, że ma 6 rodzeństwa i narzeczonego, który jest doradcą finansowym [Randy Hamilton].

W wielu wywiadach można spostrzec, że aktora jest bardzo 'happy'. Ciągle się śmieje, a jej śmiech zaraża innych entuzjazmem i chęcią życia.

Może i nie jest doceniana przez świat mediów, ale posiada spore grono fanów na całym świecie [najwięcej w Australii, gdzie serial 'Cold Case' jest najbardziej uwielbiany]

Życzmy jej szczęścia na dalszej drodze życia i tego, by nie wycofała się z grania zarówno na małym jak i na dużym ekranie!

redxf

Zgadza się. Każda jej rola jest zupełnie inna.

Kiedy wciela sie w Lilly ogromna część ludzi na całym świecie zastanawia się jaka ta detektyw Rush jest na prawdę. Mało kto potrafi zagrac taka rolę tak perfekcyjnie Jak Morris. No bo sami powiedzcie, ciężko Wam ocenić co w lil "siedzi' tak na prawdę ...

McAddie

Też to zauważyłam. Jej role są tak inne. Rzadko widzi się aktorów, którzy w tak różnorodne role wcielają się tak samo fantastycznie :)
Polecam obejrzeć "And never let her go", "Mindhunters" (to już b. znany film) i oczywiście Cold Case jeśli ktoś nie oglądał ;) Tam Kathryn to po prostu mistrzostwo.

Oglądałam odcinki Xeny, gdzie Kathy grała Najare, ale czy była ona psychopatyczna? :) No nie wiem... Ja jej postać uwielbiałam. Aż nie można było odkleić się od ekranu. I nieźle skopała Xene ;) nawet by ją zabiła, gdyby nie Gabriella :) I piękny jest moment kiedy mówi "Wybaczam ci Gabriello"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones