PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94870}

Zapłata

Paycheck
6,6 46 242
oceny
6,6 10 1 46242
5,4 7
ocen krytyków
Zapłata
powrót do forum filmu Zapłata

Dramatycznie beznadziejny scenariusz - tzw. "kupka z gilem", jedynym plusem jest dosyć sprawna realizacja wizualna (dobre zdjęcia)i - nie wiedzieć czemu - udział dobrych aktorów. Musieli dostać dużo kasy, bo udział w takim filmie z pewnością nie jest powodem do dumy.

ocenił(a) film na 8
tripijo

Osobiście, oceniam ten film pozytywnie. Obsada rzeczywiście bardzo dobra, szczególnie podobała mi się rola Bena Affleck'a ;) Co do scenariusza i realizacji to również nie mogę się przyczepić. Film może nie jest rewelacyjny, ale godny polecenia i obejrzenia.

Kinga_im

scenariusz jest bardzo fajny, dziwi mnie opinia inna, przeciez to nie zaden wysublimowany artystyczny obraz tylko typowe dobre hollywoodzkie kino, nie wiem czego sie spodziewałes... ??

ocenił(a) film na 7
olewaman

Nie pamiętam już tego filmu, ale ja osobiście się na nim zawiodłem. Przeczytałem opowiadanie na którego kanwie powstał i załamałem się jeszcze bardziej - wzięli sam pomysł, sporo rzeczy zmienili na lepsze, ale najciekawszy motyw opowiadania całkowicie wywalili zastępując typowym zakończeniem. Do tego dochodzą efekciarskie pościgi, które ani razu mnie nie zafascynowały - gdyby wyglądały one jak w "Eagle Eye" wyrażałbym się o filmie znacznie cieplej. W ogóle "Eagle Eye" bardziej mi się z Dickiem kojarzy, niż "Zapłata".

Nie, nie nastawiałem się na obraz artystyczny. Przed obejrzeniem filmu znałem jedynie trzy inne ekranizacje Dicka ("Raport mniejszości", "Pamięć absolutną" i "Impostor") i liczyłem na równie dobre kino. Teraz jestem po trzech kolejnych ekranizacjach ("Przez ciemne zwierciadło", "Tajemnica Syriusza" i "Łowca androidów") i wciąż "Zapłata" pozostaje dla mnie najgorszą z nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones