PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94870}

Zapłata

Paycheck
6,6 46 230
ocen
6,6 10 1 46230
5,4 7
ocen krytyków
Zapłata
powrót do forum filmu Zapłata

Starałem się uczepić pozytywów bo te na pewno były. Sam pomysł był ok. Juz nie będę się czepiał Afflecka - zagrał co zagrał, z nim nie wiązałem większych nadziei. I nawet film do pewnego momentu wydawał się do zniesienia, Potrafił wciągnąć, zainteresowac i pokombinować - jesli przymknąć oko na debilizmy Johna Woo pod tytułem "akurat trafił" i "jakimś cudem". Jednak z każdą chwilą natężenie owych debilizmów wzrastało nieznośnie, kumulując się na majestatycznie wlatującym gołębiu, który "jakimś cudem", "akurat trafił"w idealny moment, gdy akurat zmierzał na plan Mission Impossible 3.
Żal.
Woo i Bay to reżyserzy jednego pokroju, których lepiej na trzeźwo omijać szerokim łukiem, a po pijaku nie zostawiać w zasięgu rąk niczego ciężkiego, czy można by uszkodzić sobie telewizor.
Oglądać w kasku - Facepalmy gwarantowane.

ocenił(a) film na 4
air87

*oczywiście chodziło o MI: 2. Omsknięcie na klawiszu

air87


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

air87

Nigdy nie lubiłam filmów sci-fi (z resztą nadal tak jest). Na "Zapłatę" trafiłam przypadkiem. Film mnie wciągnął (o dziwo!) i zaciekawił- w miarę dobra fabuła. Kilka rzeczy faktycznie naciąganych, chwilami komicznych. Film z kategorii tych, do których się już nie wraca, bo nie ma po co.

aalvin


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 6
air87

"akurat trafił" i "jakimś cudem" - hehe, fajnie to określiłeś ale trafiłeś w sedno :)

ocenił(a) film na 6
air87

Woo miał parę ciekawych filmów, ale tutaj było naprawdę bardzo kiepsko. Ten film miał naprawdę dobrą bazę dzięki książce, ale niestety nic nie zostało przeniesione na ekran.
http://maritra.pl/2017/04/zaplata-2003.html

ocenił(a) film na 4
Krzysztof421

Nawet tego nie sprawdzałem ale przypuszczałem, że pewnie jest to ekranizacja. Tak jak pisałem na początku - sam pomysł był naprawdę dobry, i do pewnego momentu film wciągał (tym większe rozczarowanie na końcu) ale potrzeba zręcznego rzemieślnika i artysty z wyobraźnią, żeby z dobrej książki zrobić dobry film. Woo nie jest ani jednym ani drugim. A to, że kiedyś może i nakręcił coś dobrego... nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę wskaże dobrą godzinę. Nie wiem nie widziałem - ale po tym co widziałem do Woo już mnie raczej nikt nie przekona.

air87


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

air87

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones