PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94870}

Zapłata

Paycheck
6,6 46 230
ocen
6,6 10 1 46230
5,4 7
ocen krytyków
Zapłata
powrót do forum filmu Zapłata

Właśnie obejrzałam ten film po raz drugi w życiu i zastanawiało mnie dlaczego oprócz pomysłu i pierwszych sen niczego właściwie z niego nie pamiętam. Podejrzewałam, że po prostu kiepski był i niestety miałam rację.

Pierwszy kwadrans zawiera jeszcze jakiś pomysł i ma szansę zapaść w pamięć. Co prawda koncept regularnego kasowania pamięci (z uwagi na tajność projektów) w przypadku naukowca/inżyniera jest mocno bez sensu, bo taki notorycznie amnezjowany naukowiec nie rozwijałby się i byłby przez to bezwartościowy, ale jest to przynajmniej jakoś oryginalny pomysł.

Reszta filmu to już niestety bieganie i strzelanie. Strzelanie i bieganie. I sprawy nie ratują nawet sztuczki wyczyniane w trakcie dzięki podglądnięciu swego czasu przyszłości.

BTW: Koncept trochę podobny jak w "Raporcie mniejszości". Swoją drogą oba filmy inspirowane są prozą Dicka, z tą różnicą, że tamten film był dobry, a ten jest po prostu kiepski.

phoebe_Freja

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

ocenił(a) film na 4
kotbury

Żałosny trolling gimbusie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones